سایبان پنجره سایبان سردرب وروردی ساختمان سایبان ایتالیایی فرفورژه Rustic house, Rustic, Home


استفاده از این سایبان باعث می ‌شود تا به هنگام بارش برف و باران به صورت زاویه دار پنجره شما کثیف نشود و همچنین قطرات باران به داخل پنجره نیز نفوذ نکنند. از جمله دیگر ویژگی‌ های سایبان پنجره علاوه بر موارد ذکر شده، می توان به موارد زیر اشاره کرد، ثبات رنگ بسیار بالای سایبان از جمله ویژگی ‌های بسیار مهم این محصول به شمار می آید، که در برابر نور خورشید دچار تغییر رنگ نشود. سایبان پنجره با توجه به متریال و مواد اولیه که در تولید آن به کار برده می شوند دارای قیمت های مختلف و متفاوتی است.

  • خوشبختانه استفاده از سایبان ها نیاز به نگهداری و تعمیر ندارد.
  • اجرای انواع سازه های چادری ، اجرای سازه های پارچه ای بیشترین کاربرد سازه های چادری…
  • برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  • این باران گیر ها جهت محافظت پنجره ها در معرض باران و آفتاب و دربهای چوبی تولید می گردند و به لحاظ زیبایی و دوام از نمونه های قدیمی ( برزنتی یا فایبر گلاسی ) بسیار بهتر می باشند .

ما به دلیل دارا بودن نیروهای با تجربه می توانیم نصب سایبان برقی پنجره را به صورت تخصصی برای شما انجام دهیم. شما می توانید با نصب اصولی سایبان پنجره طول عمر و دوام آن را افزایش دهید. سایبان های برقی به دلیل کاربری بسیار راحت و آسان همواره نظر کاربران را به خود جلب می کنند. برای استفاده از این نوع سایبان ها نیازی به استفاده از نیروی دست نخواهید داشت.

چرا ایران سایبان؟

با نصب سایبان های برقی می توانید مانع از اتلاف انرژی و زمان خود شوید. سایبان پنجره به محافظت از شما در برابر اشعه های مضر UV کمک می کند. شیشه های رنگ نشده کمترین محافظت را در برابر تشعشعات خورشیدی ارائه می دهند.

طراحی ، اجرا و نصب سایبان پنجره و درب

شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از سایبان پنجره را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. کلیه سایبان ها به دو نوع تقسیم می شوند، سایبان متحرک و سایبان ثابت، که سایبان پنجره به صورت ثابت و برقی موجود است و آن را می توان بر روی درب و پنجره ها نصب کرد و فضای داخلی را از باران، گرد و خاک و نور خورشید محافظت کرد. این سایبان از محصولات بسیار کاربردی محسوب می شود، شکل و تنوع رنگ در پوشش آن باعث تقاضا و استقبال مردم شده است. سایبان پنجره وزن چندانی ندارد و علاوه بر زیبایی ظاهری موجب محافظت در برابر نور خورشید و نفوذ آب به داخل می گردد.برای اطلاع از قیمت انواع سایبان ثابت و سایبان برقی می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با کارشناسان ما در ارتباط باشید. سایبان و پنجره فلزی نفیس ما نه تنها ظاهر ملک شما را بهبود می بخشد بلکه از جلوی درب یا پنجره شما در برابر بارندگی بدون جلوگیری از نور محافظت می کند. می توان از آن در هر دو کاربرد مسکونی و تجاری استفاده کرد.

سایبان پنجره یا بارانگیررا می توان در ابعاد ۱۵۰، ۱۰۰، ۸۰ جلوآمدگی داشته باشند. از سایبان پنجره تاشو بیشتر برای فضاهای کوچک استفاده می شود و می توان به راحتی زاویه سایبان را برای جلوگیری از ورود نور خورشید و نفوذ آب به داخل تنظیم کرد.یکی دیگر از تقسیم بندی های سایبان ها از لحاظ جنس پوشش آن هاست. عموما سایبان‌ها به دو دسته‌ی برقی و دسته تقسیم می‌شوند و در یک دسته بندی دیگر در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارند. سایبان پنجره نیز می‌تواند در یکی از این چهار گروه وجود داشته باشد.

مشخصات بارانگیرهای دیدگاهان غرب به این صورت است که در رنگ و طرح های متنوع از هم تولید و به بازار عرضه می شوند. بارانگیرهای تولیدی توسط این شرکت در سایزها (۸۰-۱۰۰-۱۵۰) سانتی متر یا پیش آمدگی ها (۸۰-۱۰۰-۱۵۰) ساخته می شوند. در سه اندازه 80 سانت، 100 سانتی متر و 150 سانتی متر تولید می شود.

از آنجایی که بارانگیر و سایبان در و پنجره سبک هستند، بار اضافی چندانی به ساختمان وارد نمی کنند. از باز بودن پنجره های خود حتی در هنگام بارندگی لذت ببرید. با نصب سایبان پنجره بر روی پنجره های خانه، دیگر نگران نشت آب باران از طریق پنجره های باز خود به داخل خانه نخواهید بود. شما بدون توجه به شرایط آب و هوایی گزینه هایی برای تهویه دارید. علاوه بر این، باران، برف و تراکم می توانند به مرور زمان پنجره های شما را فرسوده کنند. نصب سایبان پنجره می تواند محافظت بهتری از نمای بیرونی پنجره های شما در شرایط آب و هوایی نامساعد داشته باشد.