سایبان ثابت پنجره سایه سازان کوروش


مشخصات بارانگیرهای دیدگاهان غرب به این صورت است که در رنگ و طرح های متنوع از هم تولید و به بازار عرضه می شوند. بارانگیرهای تولیدی توسط این شرکت در سایزها (۸۰-۱۰۰-۱۵۰) سانتی متر یا پیش آمدگی ها (۸۰-۱۰۰-۱۵۰) ساخته می شوند. در سه اندازه 80 سانت، 100 سانتی متر و 150 سانتی متر تولید می شود.

  • لطفا توجه داشته باشید که سقف پنجره فلزی و سایبان درب ما می تواند در برابر بارش شدید برف مقاومت کند.
  • لطفا هنگام ثبت سفارش به آرم و “آدرس سایتهای ایران سایبان “توجه نمائید.
  • سایبان پنجره نوعی پوشش خاص است که در بالای پنجره در قسمت بیرونی ساختمان نصب می شود.
  • ثبت اختراع، رزومه درخشان و خوشنامی ایران سایبان با مدیریت آقای مردی، طی 50 سال گذشته، باعث شده، برخی افراد به فکر سوء استفاده از این مجموعه بیفتند.
  • سایبان پنجره با توجه به متریال و مواد اولیه که در تولید آن به کار برده می شوند دارای قیمت های مختلف و متفاوتی است.
  • از ورق پلی کربنات دو جداره 5 میل یا 6 میل و یا ورق پلی کربنات تخت یا فلت یا نشکن 3 میل و یا ورق اکرولیک جهت پوشش استفاده می شود.

و هم فصول سرد سال با کارکرد‌‌‌‌های خاص خود مورد استفاده واقع می‌گردند. و مانع نفوذ باران و برف به خود شوند تا در زیر آن بتوان خود را از معرض خیس شدن به دور نگه داشت. تا با استفاده از آن بتوان از مشخصه نورگیر بودن آن نیز نهایت بهره را برد. بسیاری از مهندسان بر این باور اند که نباید وزن سازه های سبک و هم چنین سازه های سنگین ، از حدی بیشتر شود به دلیل آن که در اثر وقوع زلزله سبب می شود که سازه به آستانه خرابی خود برسد و مشکلات متعددی را ایجاد کند .

سایبان برقی ایران سایبان

استفاده از این سایبان باعث می ‌شود تا به هنگام بارش برف و باران به صورت زاویه دار پنجره شما کثیف نشود و همچنین قطرات باران به داخل پنجره نیز نفوذ نکنند. از جمله دیگر ویژگی‌ های سایبان پنجره علاوه بر موارد ذکر شده، می توان به موارد زیر اشاره کرد، ثبات رنگ بسیار بالای سایبان از جمله ویژگی ‌های بسیار مهم این محصول به شمار می آید، که در برابر نور خورشید دچار تغییر رنگ نشود. سایبان پنجره با توجه به متریال و مواد اولیه که در تولید آن به کار برده می شوند دارای قیمت های مختلف و متفاوتی است.

سایبان پنجره جهت پوشش بالای درب و پنجره

ما به دلیل دارا بودن نیروهای با تجربه می توانیم نصب سایبان برقی پنجره را به صورت تخصصی برای شما انجام دهیم. شما می توانید با نصب اصولی سایبان پنجره طول عمر و دوام آن را افزایش دهید. سایبان های برقی به دلیل کاربری بسیار راحت و آسان همواره نظر کاربران را به خود جلب می کنند. برای استفاده از این نوع سایبان ها نیازی به استفاده از نیروی دست نخواهید داشت.

80CM پنجره بادوام سایبان پنجره درب ضد آب سایبان سایبان پاک کننده باران در فضای باز سایبان سایه خورشید

از آنجایی که بارانگیر و سایبان در و پنجره سبک هستند، بار اضافی چندانی به ساختمان وارد نمی کنند. از باز بودن پنجره های خود حتی در هنگام بارندگی لذت ببرید. با نصب سایبان پنجره بر روی پنجره های خانه، دیگر نگران نشت آب باران از طریق پنجره های باز خود به داخل خانه نخواهید بود. شما بدون توجه به شرایط آب و هوایی گزینه هایی برای تهویه دارید. علاوه بر این، باران، برف و تراکم می توانند به مرور زمان پنجره های شما را فرسوده کنند. نصب سایبان پنجره می تواند محافظت بهتری از نمای بیرونی پنجره های شما در شرایط آب و هوایی نامساعد داشته باشد.